VIOFO WM1 2K - přední kamera

Neohodnoceno

 

  • 2K Quad HD 1440P 30FPS se snímačem Sony STARVIS IMX335
  • Nenápadná instalace s flexibilním natáčecím držákem
  • Vestavěná GPS poskytuje údaje o poloze, rychlosti a trase vozidla
  • WiFi připojení pro ovládání pomocí mobilní aplikace
  • G-senzor a detekce pohybu, automatické nahrávání při nárazu do zaparkovaného vozidla
  • Záznam ve smyčce a automatické nouzové nahrávání
Dostupnost Skladem
Kód: 576
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
VIOFO WM1 2K - přední kamera
Neohodnoceno

Přední autokamera VIOFO WM1 s 2K rozlišením 

wm1isix

Zcela nová kompaktní jednokanálová cenově zajímavá QUAD HD WiFi auto kamera VIOFO WM1 s 2K rozlišením. Palubní kamera s clonou F1,8 umožňují zaznamenávat video v rozlišení 2560@1400P 30fps/30fps s pozorovacím úhlem 135 stupňů. VIOFO WM1 zachytí nejdůležitější detaily i při vysoké rychlosti vozidla! Díky dokonalému senzoru SONY STARVIS™ IMX335 auto kamera zajisti nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoliv osvětlení.

2k

Nenápadná autokamera

Malý elegantní tvar a válečkový design WM1, usnadňují používání a dokonale sedí za zpětným zrcátkem. Nebude vám bránit ve výhledu a je sotva znatelný zvenčí vašeho vozidla. Tento model se hodí pro všechny typy automobilů. Tento model nelze rozšířit o zadní kameru.

stealthy

Sony STARVIS™ IMX335

Obrazový snímač Sony STARVIS vylepšuje dynamický rozsah snímků v podmínkách slabého osvětlení, zároveň snižuje šum a zachovává detaily. Na druhé straně, obrazový snímač IMX335 automaticky vyrovná expozici nad světly a stíny, což umožní zachytit více detailů během nočního záznamu.

isixWDR-1

Integrovaný Wi-Fi modul 2,4GHZ a česká aplikace pro váš smartphone

1920-5

 


VIOFO WM1 je vybavena integrovaným WiFi modulem, díky kterému můžete snadno připojit kameru k aplikaci VIOFO. Tlačítko na těle přístroje umožňuje snadné zapnutí/vypnutí WiFi. Mezi základní funkce patří náhled videa v reálném čase, možnost stahování a úpravy videozáznamů, zobrazování GPS údajů o trase, nastavení autokamery a další užitečné funkce.

Design pro maximální všestrannost  

Flexibilní držák kamery umožňuje skrytou montáž autokamery a poskytuje několik úhlů, které vyhovují vašim potřebám. To umožňuje optimální pozorovací úhel v různých montážních polohách a typech vozidel.

Výrobce umístil rozhraní typu C na GPS držák.

Snadné zamknutí záběru proti přemazání, pomocí jednoho tlačítka.

i s tlačítkem

Parkovací režim 24/7 

Inteligentní parkovací režim pohlídá vaše auto. Pro parkovací režim je potřeba kameru připojit pomocí HW kitu HK4.

parking mode

motionisixAUTOMATICKÁ DETEKCE UDÁLOSTÍ

Kamera automaticky zaznamená video při detekcí pohybu nebo na základě detekcí G-senzoru.

timelapseisixČASOSBĚR

Neustále zaznamenává, ale snižuje snímkovou frekvenci z 30 snímků za sekundu na 1,2 nebo 5 snímků za sekundu. Pokrývá 30 minut skutečného času. Při přehrávání, videa vypadají jako zrychlené přehrávány záznam

cardisixZÁZNAM S NÍZKÝM DATOVÝM TOKEM

Zaznamenávejte video při nízkém datovém toku, abyste ušetřili místo na microSD kartě

 

GPS záznam a sledování

Díky vestavěnému GPS modulu poskytuje WM1 podrobné informace o poloze, rychlosti a času vozidla při přehrávání videa v aplikaci VIOFO nebo na počítači.

gpsrecording

Nahrávání ve smyčce a automatický zámek nouzového záběru

WM1 podporuje plynulé nahrávání ve smyčce a automaticky přepisuje nejstarší videa nejnovějšími. Vestavěný G-senzor umožňuje přístrojové kameře automaticky uzamknout záznam v případě kolize nebo havárie. To vám zajistí klid a jistotu, že důležitá data budou zachována.

looprecording

Hlasové upozornění 

WM1 podporuje inteligentní hlasová upozornění a jasně vás informuje o změnách nastavení nebo chybách paměťové karty, což vám umožní plně se soustředit na řízení.

voicenotification

Výkonný superkapacitor 

WM1 je vybaven superkapacitorem, který umožňuje kameře odolat extrémním teplotám a zaručuje větší bezpečnost a delší životnost než autokamera s baterií.

capacitor

CPL Filtr - volitelné příslušenství 

Filtr CPL (Circular Polarizing Lens) lze použít ke snížení odrazů a odlesků od skla a povrchu vozovky, což výrazně zlepší jasnost obrazu a kontrast.

cpl

BLUETOOTH SOS tlačítko - volitelné příslušenství 

Bluetooth SOS tlačítko lze umístit na vhodné místo pro bezpečné a snadné použití při řízení. Stisknutím tlačítka okamžitě uložíte aktuální videozáznam nebo fotografii. Tlačítko funguje v rozsahu až 5 metrů od zařízení.

bluetooth remote

Rozměry autokamery

velikostkamery

Obsah balení VIOFO WM1

obsahbalení