VIOFO VS1 2K - přední kamera

Neohodnoceno

Minimalistická autokamera  VIOFO VS1 je špičkou v oblasti designu, spojuje elegantní kompaktní vzhled s technologickou vyspělostí. 

Její kompaktní formát bez rušivého displeje umožňuje kameru schovat za zpětné zrcátko, zároveň je ale vybavena mnoha funkcemi svých větších sourozenců. Nonstop záznam v parkovacím režimu 24/7 a  noční vidění díky vestavěnému snímači Sony STARVIS 2.

  • Rozlišení až 2K+ (2560x1600)/30fps
  • Širokoúhlý záběr 140°, nahrává vše co se děje kolem auta
  • WiFi připojení pro spárování v vaším telefonem
  • Záznamu ve smyčce, přepisuje nejstarší záznamy novými, abyste nemuseli měnit paměťovou kartu v kameře
  • Podpora až 512GB MicroSD karet
  • Vestavěná funkce detekce pohybu a G-sensor
  • Parkovací režim 24/7
  • Bluetooth technologie pro budoucí rozšíření - připojení bezdrátového tlačítka pro ovládání
  • Automatické spuštění
Dostupnost Skladem
Kód: 585
2 949 Kč 2 437,19 Kč bez DPH
VIOFO VS1 2K - přední kamera
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Elegantní a zároveň nenápadný design

Autokamera VIOFO VS1 má minimalistický a elegantní design, který dokonale splývá s interiérem vozidla, takže je méně nápadná jak pro cestující, tak pro potenciální zloděje. Tento nenápadný vzhled pomáhá zachovat estetiku interiéru vozidla. Rozlučte se s objemnými přístroji, které narušují zážitek z jízdy - kamera VS1 se elegantně schová za zpětné zrcátko a zároveň hlídá maximální bezpečnost na silnici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Nahrávání videí v rozlišení 2K 1440P

VIOFO VS1 vybavena nejnovějším obrazovým senzorem Sony STARVIS 2 IMX675 poskytuje jasnější a detailnější záznam ve výjimečné čistotě obrazu 2K 1440P bez ohledu na den či noc. Jasnost obrazu může být vždy rozhodující pro identifikaci registračních značek, dopravních značek nebo jiných důležitých detailů v zaznamenaném videu, i proto je tento model dodáván standardně s CPL filtrem pro zamezení odrazů z čelního skla a silničních povrchů. V případě nehody nebo incidentu poslouží záznam s vysokým rozlišením jako spolehlivější důkaz. Může poskytnout jasnější podrobnosti o události, což může pomoci při pojistných událostech nebo soudních řízeních.

 

Inteligentní hlasové ovládání

Hlasové ovládání nabízí hands-free interakci s autokamerou a umožňuje řidičům snadno ovládat kameru VS1 pomocí hlasových příkazů, zatímco se plně soustředí na jízdu, a tím zvyšuje celkovou bezpečnost. VS1 podporuje následující hlasové příkazy:

- Fotografování

- Spuštění videa

- Zamknout video

- Zapnutí zvuku

- Vypnout zvuk

- Zapnutí Wi-Fi

- Vypnutí Wi-Fi

 

Duální USB nabíječka do auta

VS1 má součástí balení duální USB nabíječku do auta, takže uživatelé nemusí volit mezi napájením autokamery nebo nabíjením telefonu z autozapalovače

 

Otočný držák

Držák autokamery je snadno otočný, a nabízí tak maximální flexibilitu při instalaci autokamery, díky které se přizpůsobí různým modelům vozidel (perfektně sedí na svislém čelním skle), a dokonce splní i požadavek jako vlogovací autokamera, pokud uživatelé otočí objektiv do kabiny nebo autokameru jednoduše nainstalují na zadní okno.

 

Součást balení: