VIOFO A229 PRO GPS 4K 2023 - duální kamera

Neohodnoceno

První duální autokamera umožňující natáčet ve kvalitě 4K na přední kameře a 2K na zadní kameře, s obrazovými snímači Sony STARVIS

 • Přední kamera 4K se snímačem Sony STARVIS 2 IMX678 8MP
 • Zadní kamera 2K se snímačem Sony STARVIS 2 IMX675 5MP
 • Režim HDR pro přední a zadní kameru umožňující lepší, detailnější kontrast barev a realističtější obraz natáčení
 • Široký úhel záběru: 140° u přední kamery a 160° u zadní kamery
 • Vestavěná dvoupásmová WiFi 2,4 GHz a ultrarychlá 5 GHz
 • Podpora G-senzoru a detekce pohybu
 • Nahrávání ve smyčce a funkce detekce pohybu G-sensor
 • Hlasové ovládání a upozornění
 • Snadná instalace a přívětivé uživatelské rozhraní
 • Součástí balení také Modul GPS a CPL filtr
 • Podpora karet MicroSD až do velikosti 512 GB
Dostupnost Skladem
Kód: 561
6 799 Kč 5 619,01 Kč bez DPH
VIOFO A229 PRO GPS 4K 2023 - duální kamera
Neohodnoceno

První duální autokamera VIOFO umožňující nahrávat ve kvalitě 4K UHD (3840×2160) + 2K QHD (2048×1080)


Kamera A229 Pro je vybavena špičkovými duálními kamerami, které využívají nejnovější technologii STARVIS 2 společnosti Sony, a díky svým bezkonkurenčním možnostem záznamu v rozlišení 4K vpředu a 2K vzadu nastavuje nová měřítka v oboru. Poskytuje vynikající kvalitu videa a zachycuje každý detail po celý den i noc s použitím režimu HDR, zvýrazňující barevné detaily.

 

Dva snímače Sony STARVIS 2


A229 Pro je první autokamera v oboru, která používá dva špičkové obrazové snímače Sony STARVIS 2 pro přední a zadní kameru. Tyto dva snímače, konkrétně IMX678 a IMX675, nabízejí širší dynamický rozsah a vyšší světelnou citlivost než technologie než předchozí generace STARVIS, což přináší mnohem méně šumu a rozmazání pohybu během denního a nočního záznamu.

 

Přední kamera s rozlišením 4K a snímačem Sony STARVIS 2 IMX678


Přední kamera nahrává v nejvyšším obrazovém rozlišení 4K (3840×2160) pomocí 8MP obrazového snímače Sony STARVIS 2 1/1,8'', který obsahuje více pixelů pro větší čistotu a detaily, a to i při slabém osvětlení. Snímač poskytuje širší dynamický rozsah při jedné expozici než předchozí STARVIS a podporuje technologii 4K HDR, což přináší nízkou hladinu šumu, eliminuje rozmazání pohybu a odhaluje více detailů.

 

HDR technologie pro přední a zadní kameru


A229 Pro vyniká v širokém spektru světelných podmínek díky integraci snímačů Sony STARVIS 2 IMX678 a IMX675. Každý pořízený záznam je obohacen o širší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech a stínech. Tyto vlajkové snímače spolu s pokročilou technologií HDR vyvažují extrémně světlé a tmavé oblasti, aby přesně vykreslily detaily 4K a 2K zaznamenané v noci, bez problému zachycují přesné detaily i při rychlém pohybu auta z předního i zadního záznamu.

 

Hlasové ovládání a upozornění


Kamera A229 Pro je vybavena pokročilou funkcí hlasového ovládání, která umožňuje spustit/zastavit nahrávání, pořizovat fotografie a zapnout/vypnout WiFi pomocí jednoduchých mluvených příkazů v několika světových jazycích.
Dokáže vás také hlasově upozornit na změny nastavení nebo chyby paměťové karty, takže se můžete plně soustředit na cestu.

 

Velmi přesná GPS


Model A229 Pro je vybaven nejmodernějším modulem GPS se čtyřmi režimy, který podporuje 4 satelitní systémy určování polohy, GPS, BeiDou, Galileo a GLONASS, čímž se dosahuje rychlejšího určování polohy a výrazně se zlepšuje přesnost a stabilita určování polohy. Při přehrávání videa v aplikaci VIOFO nebo v počítači poskytuje podrobné údaje o poloze, rychlosti a čase vozidla.

(Není kompatibilní s modulem GPS ze zařízení A229 DUO!)

 

Čočka s polarizačním filtrem v základní výbavě
Filtr CPL (Circular Polarizing Lens) lze použít k redukci odrazů a odlesků od skla a silničních povrchů, čímž se výrazně zlepší čistota a kontrast obrazu.

 

Snadná instalace do vozidla

 

Obsah balení kamery