Nextbase 622GW

9 hodnocení

Autokamera Nextbase 622GW se záznamem ve 4K, stabilizací obrazu, 3″ dotykovým displejem, GPS, WiFi, G-senzorem, inteligentním parkovacím režimem, polarizačním filtrem a možností připojení zadní kamery do auta odstartovala revoluci ve světě autokamer.

Dostupnost Skladem
Kód: 240
–17 % 6 270 Kč 5 181,82 Kč bez DPH
Nextbase 622GW
9 hodnocení
NextBase 622 W01 A
–17 %
2,9 9 hodnocení

Nejlepší autokamera od výrobce Nextbase je model 622GW. Je vybavena špičkovým 4K rozlišením, stabilizací obrazu, GPS, WiFi, 3 “dotykovým displejem, širokoúhlým objektivem, parkovacím režimem, polarizačním filtrem, jedinečným magnetickým držákem Click and Go, možností připojení modulu zadní kamery a dalšími užitečnými funkcemi. Nabízí stylový vzhled a prémiové zpracování spojené s vynikajícím záznamem videa, díky čemuž jsou autokamery NEXTBASE nejprodávanějšími ve světě.

4K záznam videa

Kamera nahrává video až ve 4K což je nejlepší rozlišení mezi autokamerami, díky čemuž nabízí křišťálově čisté a ostré záběry jak přes den, tak i v noci a vy se tak nemusíte obávat rozmazaného obrazu ve chvíli, kdy ho budete nejvíce potřebovat. Detaily jako poznávací nebo dopravní značky jsou dobře čitelné za každých okolností.

Stabilizace obrazu

Autokamera Nextbase 622GW je jako první vybavena digitální stabilizací obrazu, která výrazně snižuje vibrace vozidla a poskytuje tak hladký a křišťálově čistý obraz. To znamená, že při přehrávání záznamu bude video nerozostřené, což vám umožní vidět jemnější a ostřejší detaily.

Super Slow Motion

Super Slow Motion je vylepšením naší předchozí schopnosti autokamer natáčet ve zpomaleném režimu.Nyní si můžete prohlížet své záznamy v režimu Super Slow Motion při rozlišení 1080p a 120 snímků/s. 

Vylepšené noční vidění

Společnost NEXTBASE si uvědomujeme zvýšené nebezpečí spojené s noční jízdou a proto jsme vylepšili senzor na kameře 622GW, abychom zajistili, že NEXTBASE 622GW zaznamená všechny kritické detaily, a to i na nejtmavších cestách. Nový snímač použitý v modelu 622GW má větší pixely, což umožňuje zaznamenat více světla do každého z nich, navíc kamera automaticky detekuje úroveň světla a tím výrazně vylepšuje zaznamenání obrazu. 

Mód pro extrémní počasí

Mlha je jednou z hlavních příčin nehod v silničním provozu a schopnost “vidět mlhou” se ukazuje jako nezbytná při identifikaci vozidel a SPZ, které byste bez této funkce nebyli schopni. Ať už jste účastníkem nehody, nebo jste svědkem události, tak autokamera NEXTBASE 622GW je jediná, která pomocí svých vestavěných algoritmů poskytne nejjasnější obraz.

What3words - určení přesné polohy

Jste ztracený? – Potřebujete pomoc, ale nevíte, kde jste? Můžeme vám pomoci. Díky partnerství s what3words vám můžeme poskytnout vaši přesnou polohu s přesností na 3m čtvercové. GPS souřadnice je možné sdílet s pohotovostními službami, aby vás rychle a přesně lokalizovali. To není všechno. What3words obvykle vyžaduje datové připojení, aby fungovalo, ale vložením systému do autokamery NEXTBASE 622GW máte jistotu, že i když vám dojdou data, můžete přesně určit svou polohu.

Širokoúhlý objektiv

Úhel záběru je až neuvěřitelných 140°. Autokamera tak snímá nejen situací přímo před autem, ale i po stranách, což umožňuje zachytit chodce, nebo jiné dění kolem vozidla.

Připojení modulu zadní kamery

Ke kameře Nextbase 622GW máte možnost připojení modulu zadní kamery. Moduly zadní kamery Nextbase nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit samostatně. Na výběr máte hned ze tří možností.

Magnetický držák Click and Go PRO

V balení Nextbase 622GW najdete nalepovací i přísavný držák, ke kterým kameru chytíte přes magnetický úchyt. Přichycení nebo vytažení kamery tak nebylo nikdy jednodušší a rychlejší.

Dotykový displej

Autokamera Nextbase 622GW je vybavena 3“ barevným dotykovým displejem na kterém vidíte přímý náhled, můžete přehrávat videa, nebo změnit nastavení a to vše jen pouhým dotykem prstu.

GPS

Integrované GPS vám nabízí dokonalý přehled o rychlosti, poloze a projeté trase. Tyto údaje lze následně sledovat přes NEXTBASE aplikaci a na Google maps.

Polarizační filtr

Autokamera Nextbase 622GW má integrovaný polarizační filtr, který výrazně eliminuje oslnění, sluneční záření a odlesk od přístrojové desky.

WiFi a Bluetooth

Díky zabudované WiFi a Bluetooth můžete kameru propojit se smartphonem nebo tabletem. Po vytvoření připojení můžete stahovat, sdílet nebo upravovat nahrané videa pomocí softwaru NEXTBASE CamViewer.

Automatický start

Kamera Nextbase 622GW se automaticky zapne po nastartování a začne nahrávat, nemusíte ji tak manuálně zapínat ani vypínat.

MyNextbase Player

Software pro PC, který umožňuje prohlížet a editovat videa z autokamer Nextbase spolu s přehledem o přetížení, GPS poloze, rychlostí a projeté trase na mapách Google.

Cyklické nahrávání

Autokamera zhotovuje a ukládá záznamy v intervalech 1 min, 2 min nebo 5 min, po zaplnění paměťové karty nejstarší záznam automaticky přemaže novým, díky čemuž máte k dispozici vždy nejaktuálnější videa.

G-Senzor

Senzor přetížení, který při silném přetížení jako je náraz, nebo prudké brzdění dokáže danou video sekci uzamknout proti přemazání. Parametr přetížení můžete sledovat v NEXTBASE aplikaci pro PC NEXTBASE Replay 3.

Baterie

Výdrž baterie až 15 minut, ideální pro dokumentování událostí kolem zaparkovaného vozidla.

Inteligentní parkovací režim

Při zapnutém inteligentním parkovacím režimu autokamera spustí nahrávání pokud G-senzor zaznamená přetížení (například náraz druhého vozidla). Tato funkce je vhodná jako ochrana před poškozením vozidla, nebo odcizením věcí.

Podpora paměťových karet

Autokamera Nextbase podporuje paměťové karty až do velikosti 128GB, což umožňuje ukládat až několik hodinové záznamy v nejvyšší kvalitě.

Klíčové vlastnosti autokamery NEXTBASE 622GW

4K záznam videa při 30fps
Stabilizace obrazu
Připojení modulu zadní kamery
3” dotykový displej
Clona f=1,3 pro perfektní záznam i v noci
Integrovaný polarizační filtr
6-prvková skleněná čočka poskytuje snímací úhel až 140°
Magnetický držák s technologií Click&Go Pro
Super Slow Motion – zpomalené záběry
Připojitelnost přes WiFi mezi smartphonem (Android a iOS) a autokamerou
Záznam GPS: zobrazení vaší cesty v Google Maps
Inteligentní parkovací režim
Podporuje až 128 GB microSD karty pro vyšší ochranu vašeho vozidla
Záznamy nočního vidění při slabém osvětlení
Režim fotografií poskytuje možnost statických obrázků
Nahrávání ve smyčce
Zabudovaná záložní baterie poskytuje napájení až 30 minut
Napájení 12-24V (DC) kompatibilita pro použití ve všech vozidlech
Automatické nahrávání
Automatická ochrana souborů

Obsah balení autokamery Nextbase 622GW

Nextbase 622GW kamera do auta
Samolepka pro uchycení na přední okno
Přísavný držák pro uchycení na čelní sklo
Magnetická montáž s technologií Click&Go Pro
4 metrový napájecí kabel do zapalovače
Nářadí na přichycení napájecího kabelu
1,2 metrový USB mini kabel