Nextbase 522GW

Neohodnoceno
Značka: Nextbase

Autokamera NEXTBASE 522GW s Quad HD 1440p záznamem, 3 “dotykovým displejem, GPS, WiFi, G-senzorem, inteligentním parkovacím režimem, polarizačním filtrem a možností připojení zadní kamery do auta.

Autokamera Nextbase 522GW zahrnuje revoluční bezpečnostní prvky, které mění celkovou bezpečnost silničního provozu. Exkluzivní funkce, včetně služby Emergency SOS a hlasové asistence Amazon Alexa propůjčují autokameře nové možnosti. Přesvědčí vás ohromující kvalita obrazu, ve dne i v noci, s rozlišením 1 440p HD.

Dostupnost Skladem
Kód: 237
–18 % 4 670 Kč 3 859,50 Kč bez DPH
Nextbase 522GW
Neohodnoceno
Značka: Nextbase
522GWH
–18 %

Autokamera nejvyšší řady od výrobce NEXTBASE je model 522GW. Je vybavena kvalitním 1440p QUAD HD rozlišením, GPS, WiFi, 3″ dotykovým displejem, širokoúhlým objektivem, parkovacím režimem, polarizačním filtrem, jedinečným magnetickým držákem Click and Go, možností připojení modulu zadní kamery a dalšími užitečnými funkcemi. Nabízí stylový vzhled a prémiové zpracování spojené se špičkovým záznamem videa, díky čemuž jsou autokamery NEXTBASE nejprodávanějšími ve světě.

Záznam videa

Kamera nahrává video v Quad HD rozlišení 1440p/30fps co patří mezi nejlepší rozlišení v třídě autokamer, díky čemuž nabízí kvalitní a ostré záběry jako z dne, tak i v noci a vy se tak nemusíte obávat rozmazaného obrazu ve chvíli, kdy ho budete nejvíce potřebovat. Detaily jako poznávací nebo dopravní značky jsou dobře čitelné za každých okolností.

Širokoúhlý objektiv

Úhel záběru je až neuvěřitelných 140°. Autokamera tak snímá nejen situací přímo před autem, ale i po stranách, což umožňuje zachytit chodce, nebo jiné dění blízko autě.

Připojení modulu zadní kamery

Ke kameře do auta NEXTBASE 522GW máte možnost připojení modulu zadní kamery, který výrazně rozšíří možnosti kamery (Moduly zadní kamery NEXTBASE nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit samostatně). Na výběr máte hned ze tří možností:

Magnetický držák Click and Go PRO

V balení NEXTBASE 522GW naleznete nalepovací i přísavný držák, kterým kameru uchytíte přes magnetický úchyt. Přichycení nebo vytažení kamery tak nebylo nikdy jednodušší a rychlejší.

Dotykový displej

Autokamera NEXTBASE 522GW je vybavena 3“ barevným dotykovým displejem na kterém vidíte přímý náhled, můžete přehrávat videa, nebo změnit nastavení a to vše jen pouhým dotykem prstu.

GPS

Integrované GPS vám nabízí dokonalý přehled o rychlosti, poloze a projeté trase. Tyto údaje lze následně sledovat přes NEXTBASE aplikaci a na Google maps.

Polarizační filtr

Autokamera NEXTBASE 522GW má integrovaný polarizační filtr, který výrazně eliminuje oslnění, sluneční záření a odlesk od přístrojové desky.

WiFi a Bluetooth

Díky zabudované WiFi a Bluetooth můžete kameru propojit se smartphonem nebo tabletem. Po vytvoření připojení můžete stahovat, sdílet nebo upravovat nahrané videa pomocí softwaru NEXTBASE CamViewer.

Automatický start

Kamera NEXTBASE 522GW se automaticky zapne po nastartování a začne nahrávat, nemusíte ji tak manuálně zapínat ani vypínat.

Cyklické nahrávání

Autokamera zhotovuje a ukládá záznamy v pár minutových intervalech (1 min, 2 min, 5 min), po zaplnění paměťové karty nejstarší záznam automaticky promaže novým, díky čemuž máte k dispozici vždy nejaktuálnější videa.

G-Senzor

Senzor přetížení, který při silném přetížení jako je náraz, nebo prudké brzdění dokáže danou video sekci uzamknout proti opětovnému promazání. Parametr přetížení můžete sledovat v NEXTBASE aplikaci pro PC NEXTBASE Replay 3.

Baterie

Výdrž baterie až 15 minut, ideální pro dokumentování událostí kolem zaparkovaného vozidla.

Inteligentní parkovací režim

Při zapnutém inteligentním parkovacím režimu autokamera spustí nahrávání pokud G-senzor zaznamená přetížení (například náraz druhého vozidla). Tato funkce je vhodná jako ochrana před poškozením vozidla, nebo odcizením věcí.

Podpora paměťových karet

Autokamera NEXTBASE podporuje paměťové karty až do velikosti 128GB, což umožňuje ukládat až několik hodinové záznamy v nejvyšší kvalitě.

MyNextbase Player

Software pro PC, který umožňuje prohlížet a editovat videa z autokamer Nextbase spolu s přehledem o přetížení, GPS poloze, rychlostí a projeté trase na mapách Google.

Klíčové vlastnosti autokamery NEXTBASE 522GW

1440p QUAD HD nahrávání při 30fps
Připojení modulu zadní kamery
3” dotykový displej
Clona f=1,3 pro perfektní záznam i v noci
Integrovaný polarizační filtr
6-prvková skleněná čočka poskytuje snímací úhel až 140°
Magnetický držák s technologií Click&Go Pro
Připojitelnost přes WiFi mezi smartphonem (Android a iOS) a autokamerou
Záznam GPS: zobrazení vaší cesty v Google Maps
Inteligentní parkovací režim
Podporuje až 128 GB microSD karty pro vyšší ochranu vašeho vozidla
Záznamy nočního vidění při slabém osvětlení
Režim fotografií poskytuje možnost statických obrázků
Nahrávání ve smyčce
Zabudovaná záložní baterie poskytuje napájení až 30 minut
Napájení 12-24V (DC) kompatibilita pro použití ve všech vozidlech
Automatické nahrávání
Automatická ochrana souborů

Obsah balení autokamery NEXTBASE 522GW

NEXTBASE 522GW kamera do auta
Samolepka pro uchycení na přední okno
Magnetická montáž s technologií Click&Go Pro
4 metrový napájecí kabel do zapalovače
Nářadí na přichycení napájecího kabelu
1,2 metrový USB mini kabel

 

 
 
 
 
 
 
Kategorie: NextBase
Záruka: 24 měsíců