DDPAI Mini 3

Neohodnoceno

Mini 3 nabízí kvalitní 2K video 1600P, miniaturní vzhled, WiFi, parkovací režim a vlastní vestavěnou paměť o velikosti 32GB

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 267
–8 % 2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
DDPAI Mini 3
Neohodnoceno
DDPAI Mini 3 1
–8 %

DDPAI Mini 3

Kamera do auta DDPAI Mini 3 nabízí kvalitní 2K video 1600P, miniaturní vzhled, WiFi, parkovací režim a vlastní vestavěnou paměť o velikosti 32GB.

 

 

 

 

 

Ohromující kvalita videa

Kamera do auta DDPAI Mini 3 používá kvalitní snímač OV05A10, který zajistí vysokou kvalitu snímků a videa, abyste zaznamenali každý důležitý detail z jízdy.

Rozlišení 1600P

Ideální poměr stran 16:10

DDPAI Mini 3 nahrává ve standardním rozlišení 2560x1600p (WQXGA). Poměr přehrávání videa 16:10 je více v souladu s běžným širokoúhlým sledováním a výsledné video nebo fotografie tak působí přirozeněji.

 

 

 

 

Wide Dynamic Range (WDR)

Zajistí jasné záznamy i za zhoršených světelných podmínek

Vysoce citlivá zobrazovací technologie WDR (Wide Dynamic Range) a velká clona F=1,8 zvýšily příjem světla až o 20%. Můžete pořizovat vysoce kvalitní snímky i za extrémně špatných světelných podmínek.

Inovativní úložiště

Zajistí nahrávání a ukládání bez paměťové karty.

Inovativní úložiště eMMC5.1 je zabudováno přímo do kamery a tak nemusíte dokupovat paměťovou kartu. Integrované úložiště tak nabízí rychlejší zápis, čtení a bezpečnější ukládání dat v kritických okamžicích.

 

 

 

 

100% jistota uložení záznamu

Díky zabudovanému G-senzoru s vysokou citlivostí autokamera DDPAI Mini 3 automaticky uzamkne zachycené video, zajistí jeho uložení a zabrání nebezpečí ztráty videa způsobenému ztrátou nebo neplatností paměťové karty.

 

 

24 – hodinový parkovací režim

S napájením DDPAI Hardwire Kit můžete využívat parkovací režim. Autokamera DDPAI Mini 3 v parkovacím režimu pořídí každou sekundu 1 snímek, díky čemuž šetří místo na paměťové kartě. Mějte své auto neustále pod kontrolou.

 

 

Tlačítko Remote Snapshot

Nikdy si nenechte ujít jedinečný okamžik.

Tlačítko třetí generace pro bezdrátové snímání, které umožňuje snímání obrázků a videozáznamy 10 s (5 s před a po). Můžete stahovat obrázky a videa do mobilního telefonu přes Wi-Fi.

Atraktivní design

Vzhled DDPAI Mini 3 navazuje na design, který získal ocenění Red Dot a iF international. Integrovaná lišta a kompaktní mini velikost dokonale zapadá do kabiny vašeho vozu.

 

 

 

 

 

 

360° otočné snímání

Váš expert na selfie.

Design s 360° rotací, umožňuje snímání videa nejen před vozidlem, ale po otočení kamery dokonce uvnitř vozidla.

Přímé připojení

Jednoduché přehrávání.

Vestavěný vysoce kvalitní modul Wi-Fi a rychlé připojení k mobilnímu telefonu umožňuje okamžité přehrávání záznamů.