Blackvue externí LTE modul CM100GLTE

Neohodnoceno

Externí LTE modul pro připojení palubní kamery k internetu a využiti služeb Blackvue cloudu

Dostupnost Skladem
Kód: 660
3 949 Kč 3 263,64 Kč bez DPH
Blackvue externí LTE modul CM100GLTE
Neohodnoceno

PŘIPOJOVACÍ LTE MODUL CM100LTE 

Nový externí LTE modul CM100GLTE, vyrobený speciálně pro palubní kamery Blackvue se připojuje přes USB port ke kompatibilní palubní kameře (řada DR900X/DR970X nebo DR750X/DR770X) a poskytuje snadné 4G LTE připojení pro pohodlné využití služeb Blackvue Cloudu. Potřebujete jen aktivní datovou SIM kartu (NANO SIM). Napájení modulu zajištuje auto kamera a automaticky přistupuje ke cloudu, když je modul připojen. Modul umožní připojit kameru k Blackvue Cloudu, sdílet a zálohovat Vaše záznamy, dálkově sledovat on-line situaci kolem vozu, prohlížet již zaznamenané nahrávky, zjišťovat aktuální polohu vozidla a zobrazovat ji na mapě, získat bezprostředně varovné zprávy při jakékoli nehodě, zásahu do vozidla, nebo překročení rychlosti sledovaným řidičem.

Blackvue_DR970X-2CH_007

FUNKCE MOBILNÍHO HOTSPOTU

s Blackvue externím LTE modulem CM100GLTE 

Díky novému modulu CM100GLTE výrazně zjednodušilo „dostat se do cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení „plug and play“ se připojuje k přední jednotce DR900X PLUS/DR970X/DR750X PLUS/DR770X/DR750X LTE PLUS/DR970X-2CH LTE/DR770X-3CH BOX a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní může vaši kameru proměnit v mobilní hotspot až na pět zařízení (pouze řada X-PLUS a vyšší)! Stále si můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul napájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

DR750X-2CH_LTE-PLUS-W005

 

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100GLTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení.

Klíčové vlastností Blackvue externího LTE modulu CM100GLTE

  • bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
  • je napájen přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu
  • poskytuje snadné 4G LTE připojení pro pohodlné využití služeb Blackvue Cloudu
  • proměňuje se v mobilní hotspot až pro pět zařízení současně 
  • sada neobsahuje datovou SIM kartu

OBSAH BALENÍ CM100GLTE

CM100LTE_balení-W