Autodohled Dualcam

2 hodnocení

Autodohled DualCam je unikátní propojení autokamery a GPS zařízení. Autokamera namontovaná na čelním skle zaznamenává pohled v obou směrech – to co se děje na silnici před vozidlem a to co se děje v kabině vozu. Díky spojení s GPS zařízením můžete fotky i videa sledovat v reálném čase, přímo v aplikaci Autodohled.

Cena zahrnuje kameru, GPS komunikační zařízení, odbornou montáž a provozní náklady na 12 měsíců. 

Dostupnost Skladem
Kód: 522
23 990 Kč 19 826,45 Kč bez DPH
Autodohled Dualcam
2 hodnocení
5,0 2 hodnocení

Autodohled Dualcam

Na silnici dochází k nejrůznějším nepředvídatelným situacím – od nehod způsobených technickými problémy nebo neopatrnou jízdou až po různé trestné činy a další zákonem postižitelné incidenty. Bez ohledu na to co se stane, jedna věc je jistá – mít podrobný důkaz o situaci je velmi důležité. To je přesně to, co Autodohled Dualcam nabízí.

 

Funkce Autodohled DualCam

-              plnohodnotná správa vašich vozidel v GPS aplikaci Autodohled

-              kontrola dění před vozidlem a v kabině vozu v reálném čase v režimu foto nebo video

-              přehled o spotřebě PHM

-              automatický reporting, kniha jízd, výpočet cestovních náhrad

-              možnost připojení GPS na CAN sběrnici

 

Autodohled DualCam namontovaná na čelním skle zaznamenává pohled v obou směrech – to co se děje na silnici a to co se děje v kabině. A díky propojení s GPS máte kompletní přehled o provozu vozidla nebo stroje.

Odesílání fotek a videa může být spuštěno automaticky nebo na vyžádání. Automatické odesílání se aktivuje detekcí autonehody nebo stisknutím tlačítka. Záznamy přední kamery 5 sekund před a po a ze zadní kamery 5 sekund před a po události budou odeslány na server. Vlastník vozového parku tak bude mít k dispozici videozáznam v délce 20 sekund k vyhodnocení incidentu.

V případě potřeby lze nastavit zaslání fotky nebo videa o video na základě určitých událostí  - překročení rychlosti, prudkého zrychlení, prudkého brzdění, ostrého zatáčení atd. Na server lze odeslat záznam o délce až 30 sekund. Při používání vozidla kamera neustále natáčí a ukládá videozáznamy na MicroSD kartu 64GB po dobu až 72 hodin.

Technické parametry

Maximální rozlišení                        1920 x 1080

Úhel záběru - horizontální              120°

Úhel záběru - vertikální                   70°

Kapacita SD karty                           64GB (až 40 hodin videa)

Komprese videa                              H.265

Rozměry kamery                            126.2 x 36.6 x 36.6 mm