70mai dash cam omni

18 hodnocení
Značka: 70mai

Otočná autokamera 70mai s vestavěnou pamětí 128GB. úhel záběru 140°, Full HD rozlišení při 60fps, 1.2" displej, asistenční systém ADAS, bateriové napájení, GPS, nahrávání ve smyčce, hlasové ovládání, detekce nárazu, parkovací režim, g-senzor, USB-C

Dostupnost Skladem
Kód: 533
–9 % 5 200 Kč 4 297,52 Kč bez DPH
70mai dash cam omni
18 hodnocení
Značka: 70mai
70mai dash cam omni
Akce Novinka
–9 %
2,9 18 hodnocení

70mai dash cam omni

Zlepšte funkčnost vašeho vozidla přidáním kamery, která nedovolí uniknout žádné dopravní situaci. Autokamera 70mai Dash Cam Omni je navržena tak, aby zachytila vše, co se děje na cestách i mimo ně, díky jejímu širokému zornému poli. Je plně otočná o 360° a zaznamenává všechny události ve Full HD kvalitě i v horších světelných podmínkách. Potěší vás, že kameru 70mai Dash Cam Omni můžete ovládat i hlasem, díky hlasovému asistentovi, a budete mít jistotu, že váš zaparkovaný vůz je pod dohledem díky inteligentní detekci pohybu – pokud by se někdo podezřele přiblížil k vašemu vozidlu, budete mít důkaz na záznamu .

Full HD rozlišení a 360°

Kamera 70mai Dash Cam Omni pro váš vůz je schopna hladce rotovat o 340°, a vždy poskytuje vynikající záznamy s minimálním zkreslením obrazu při 60 snímcích za sekundu, a to bez slepých míst. Kromě toho má snímací úhel až 140 °, což znamená, že pokrývá i tři jízdní pruhy.

G-senzor

Když opustíte svůj vůz, autokamera 70mai Dash Cam Omni se stává jeho ochráncem. Pokud se zaparkované auto zachvěje, kamera automaticky začne nahrávat. Pokud byste například byli najednou do auta naraženi, budete mít záznam z času nehody. Tento záznam vám bude oznámen hlasovým upozorněním, když nastartujete vozidlo. Pro použití parkovacího režimu je ovšem třeba dokoupit sadu 70mai hardwire.

Detekce pohybu

Kromě detekce otřesů je kamera 70mai Dash Cam Omni připravena také monitorovat podezřelé pohyby osob v blízkosti vašeho vozidla. To znamená, že budete mít důkazy io poškození, které by běžný G-Senzor nezaznamenal. Pro využití této funkce je však zapotřebí dokoupit sadu 70mai hardwire.

Vylepšené noční vidění

I při zhoršených světelných podmínkách, jako je šero nebo noc, nebudete ztrácet kvalitu záznamů. Kamera 70mai Dash Cam Omni disponuje extra velkou clonou o hodnotě F1,5 a využívá novou technologii PureCel® Plus-S HDR, která přitáhne více světla a rozjasní tmavé scény. Díky tomu vytvoří kamera do auta 70mai Dash Cam Omni záznamy, které budou vždy čisté a jasné.

Ovládání hlasem v anglickém jazyce

Jednou z výhod kamery 70mai Dash Cam Omni je možnost ovládání pomocí hlasového asistenta. Stačí použít jednoduché hlasové příkazy a kamera provede požadované akce, včetně fotografování. Tato kamera je také schopna chránit váš zaparkovaný vůz díky AI detekci pohybu. Objeví-li se podezřelý pohyb kolem vašeho auta, bude to zaznamenáno.

Maix

Kamera 70mai Dash Cam Omni je vybavena i osobitým společníkem - medvědem Maixem. Maix reaguje na vás výrazem emotikonů a světelným proužkem LED světla. Dokáže fotografovat, poslouchat vaše hlasové příkazy a dokonce vám zpívat k narozeninám. Je to příjemný doplněk, který vám zpříjemní cestování.

Specifikace:

Rozměry: 51.5×51.5×93.2mm
Obrazový senzor: OS02K10
Čočka / clona: 2G4P+IR/F1.5
FPS: 30FPS/60FPS
Snímací úhel: 140°
Baterie: 300mAh
Provozní teplota: -10°C - 60°C
Rozlišení: 1920x1080
Rozměr displeje: 1.2"

Vestavěné GPS: ANO
24-hodinový parkovací režim (Hardwire kit není součástí balení)
Nouzové nahrávání
ADAS
G-senzor
HDR
3D DNR
Nahrávání ve smyčce
Časosběrné nahrávání
Route Track
Noční vidění

Obsah balení:

1x Kamera
1x 3,5m USB-C kabel
1x Napájecí adaptér do auta
1x Plastové páčidlo
2x Elektrostatická nálepka
1x Nálepka
1x Manuál

Kategorie: 70mai
Záruka: 2 roky