DDPAI Z40 Dual

Neohodnoceno

Kamera do auta DDPAI Z40 spolu se zadní kamerou a GPS. Kvalitní záznam videa s rozlišením až 2K+ (2592 x 1944P). Kamera do auta disponuje řadou užitečných funkcí, jako je WiFi, G-senzor, 24 hodinový parkovací režim a mnoho dalších.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 279
–11 % 3 100 Kč 2 561,98 Kč bez DPH
DDPAI Z40 Dual
Neohodnoceno
DDPAI Z40 kamera do auta 1 300x300
–11 %

DDPAI Z40

Kamera do auta DDPAI Z40 spolu se zadní kamerou a GPS. Kvalitní záznam videa s rozlišením až 2K+ (2592 x 1944P). Kamera do auta disponuje řadou užitečných funkcí, jako je WiFi, G-senzor, 24 hodinový parkovací režim a mnoho dalších.

DDPAI Z40 kamera do auta s GPS a zadní kamerou

 

 

 

 

 

 

Ultra vysoké rozlišení 1944P

Detailnější rozlišení 2592x1944P s 5 miliony pixelů přináší jasnější a ostřejší video

Díky snímači Sony IMX 335 je kvalita videa výrazně vylepšena, a to i při slabém osvětlení. Objevte bohatý a detailní svět s vysokým rozlišením a ostrým obrazem. Křišťálově čisté video usnadňuje zobrazení i těch nejmenších detailů.

 

 

 

 

 

 

 

Technologie Realcube

Živé a reálné barvy

DDPAI Z40 využívá nejnovější technologii Realcube, která za pomoci složitých algoritmů upravuje záznam z kamery, tak aby dosahovala přirozených a živých barev.

Přední i zadní kamera

Kamery současně zachycují dění před i za vozidlem v křišťálových detailech

Zachyťte různé perspektivy a ochraňte Vaše auto. Přední kamera zaznamenává křišťálově čisté video v rozlišení 1944P/1600P/1080P, zadní kamera 1080P se může otáčet o 360° a může být instalována v přední části auta, aby zachytila dění v interiéru vozidla, nebo ji můžete uchytit na zadní sklo pro zachycení dění za vozidlem.

 

D²save dvoukanálové úložiště

Dvojitá ochrana dat při ukládání

Zvýšená ochrana dat při ukládání díky technologii D²save storage technology. Výrazně snižuje riziko, že daná video sekvence bude nečitelná a neunikne vám žádný důležitý moment.

Super kondenzátor

Bezpečnost je prioritou

Napájení super kondenzátorem namísto lithiové baterie poskytuje DDPAI Z40 bezpečnější pracovní prostředí, aby palubní kamera mohla bezpečně nahrávat v horkém i studeném stavu. Super kondenzátor také podporuje poslední 3 - 4 s nahrávání, i když je kamera vypnuta.

Unikátní design DDPAI Z40

Zamilujte se na první pohled

IPS obrazovka zvyšuje jas a čistotu displeje, podporuje náhled videa a také přehled údajů. V kombinaci s kompaktními a nenápadnými rozměry vám Z40 neblokuje výhled přes čelní sklo. Stručný a čistý moderní styl, modulární design. Estetická kvalita DDPAI Z40 je nedílnou součástí její užitečnosti.

Vestavěné GPS

Přesná poloha kdykoli a kdekoli

Vestavěné GPS správně zobrazuje údaje o rychlosti, trati, místě a čase. Zaznamenává, kdy a kam jedete. Následně si můžete tyto údaje prohlédnout v aplikaci DDPAI.

Sense Reality 2.0

Prozkoumejte jízdu novým způsobem

V kombinaci s vestavěným GPS, G-senzorem a 3-osým gyroskopem, efekt SR (sense reality) vám umožní skvělá závodní videa, která přemění vaše cesty na závody, do kterých ponoříte svou mysl, tělo i duši.( Dodržujte prosím předpisy a zákony dané země)

Sdílení je zajímavé

Osvoboďte svou kreativitu

Aplikace DDPAI je snadno ovladatelná a díky použitelným nástrojům vytvoříte ze svého videa mistrovské dílo. Posuňte svá videa na další úroveň se speciálními efekty, filtry, hudbou a dalšími.

24-hodinová ochrana při parkování

Dávejte pozor na své auto

Parkovací režim umožňuje monitorovat Vaše auto 24h denně. Pro tuto funkci je ovšem nutné dokoupit DDPAI Hardwire kit. Autokamera DDPAI Z40 v parkovacím režimu pořídí každou sekundu 1 snímek, díky čemuž šetří místo na paměťové kartě. Mějte své auto neustále pod kontrolou.

Nouzové uzamčení videa

Automaticky zablokuje důležitá videa proti promazání

Vestavěný G-senzor se aktivuje náhlým nárazem nebo prudkým brzděním. Kamera automaticky uzamkne důležité video (10s), tak aby nedošlo k jeho promazání. Tato videa jsou uložena jako důležitý důkaz v případě pojistných událostí v samostatné složce.

Cyklické nahrávání

Cyklické nahrávání se spustí automaticky při nastartování vozidla. Po zaplnění paměťové karty kamera automaticky vymaže nejstarší záznam a nahradí jej novým, což zajistí, že budete mít k dispozici vždy ta nejaktuálnější videa.