70mai Dash Cam Pro Plus

Neohodnoceno

Kamera do auta 70mai Dash Cam Pro Plus nabízí záznam ve vysoké kvalitě 2K +, WiFi, GPS, G-senzor, parkovací režim, možnost připojení zadní kamery a řadu dalších užitečných funkcí.

Dostupnost Skladem
Kód: 336
–13 % 1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
70mai Dash Cam Pro Plus
Neohodnoceno
70mai Dash Cam Pro Plus obr15
–13 %

Kamera do auta 70mai Dash Cam Pro Plus

Kamera do auta 70mai Dash Cam Pro Plus

Ohromující záznam 2K+

Vynikající kvalita obrazu s vysokým rozlišením 2K+ (2592x1944), zachytí poznávací značky, dopravní značky a další důležité detaily na cestě.

70mai Dash Cam Pro Plus+ 2K kamera do auta

Možnost připojení zadní kamery

Autokamera 70mai Dash Cam Pro Plus+ je kompatibilní se zadní kamerou 70mai Rear Camera RC06 (zadní kamera není součástí balení a je nutné ji dokoupit samostatně). V dvoukanálovém režimu si přední kamera zachovává 2K kvalitu videa a zadní kamera nahrává video v kvalitě Full HD 1080p.

70mai Dash Cam Pro Plus+ pripojeni zadni kamery

5-megapixelový snímač Sony

70mai Dash Cam Pro Plus+ je vybavena obrazovým snímačem SONY IMX335, což z něj činí mimořádnou kameru pro vaše nahrávky.

70mai Dash Cam Pro+ SONY senzor

Výkonné noční vidění

70mai Pro Plus používá ke snížení obrazového šumu objektiv s clonou f=1,8, který používá technologii 3D Dynamic Noise Reduction s inteligentním algoritmem AI. To dává autokameře 70mai Dash Cam Pro Plus+ vynikající výkon při slabém osvětlení a poskytuje jasný obraz za každých okolností.

70mai Dash Cam Pro Plus+ noční videní

24 hodinový parkovací režim

Mějte své auto pod kontrolou. Zabudovaný G-senzor dokáže detekovat náhle otřesy nebo kolize, když vaše auto stojí zaparkované a automaticky začne nahrávat, aby zachytilo všechny potenciální události. Pokud je zaznamenáno video v parkovacím režimu, autokamera vás po opětovném zapnutí upozorní hlasovým upozorněním. Pro využití této funkce je nutné dokoupit 70mai Hardwire Kit (70mai Hardwire Kit se prodává samostatně a není součástí balení).

70mai Dash Cam Pro Plus parkovaci rezim

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS)

Systém ADAS detekuje vaše okolí a pomocí hlasových výstrah vás varuje před bezpečnostními problémy.

70mai Dash Cam Pro Plus system ADAS

Zabudované GPS

Monitoruje a zobrazuje údaje o cestě v reálném čase včetně času, rychlosti (km/h, mph) a souřadnic. 

70mai Dash Cam Pro Plus kamera do auta s GPS

Ovládání v aplikaci a sdílení záznamů

Připojte se k aplikaci 70mai pomocí vlastní WiFi z autokamery, přes kterou můžete kameru nastavovat, ovládat a taky spravovat, stahovat a sdílet své záběry.

V případě nehody se jednoduše podělte o své záběry s pojišťovnou, abyste dosáhli efektivnější likvidaci. Sdílejte své videozáznamy z jízdy přímo na sociální média včetně Youtube, Facebook, Instagram, atd., Uchovejte si vzpomínky kdekoli.

70mai aplikace